About Us

Dünya'nın şıklığı Aviator ile zamana fark katıyor!

İnsanoğlu oldukça uzun yıllar uçmayı hayal etmiştir. Güçlü havacılık sektörü 1900'lü yıllardan itibaren dünyada vazgeçilmez bir yere sahip olmuştur. Havacıların performanslarını kontrol etmede zorluklar yaşaması üzerine çözüm aranmaya başlanmıştır. Aviator markası tam da bu arayışın içinde doğmuş ve çözüm arayışına başlamıştır. Aviator marka saat modelleri havacılık tarihinin gelişiminde farklı dönemleri temsil etmektedir.

Aviator saatleri diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerin başında göstergelerinin şaşmaz doğruluğu, tüm hava koşullarına meydan okuyan dayanıklılığı ve yormayan ağırlığıdır. Askeri havacılık için olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındıran saat modelleri ile Aviator, tarihin ilerleyen dönemlerinde halkın da kullanımına açılarak günümüzde de en çok tercih edilen saat markaları arasında yerini almıştır.

Lahora, Türkiye distribütörü olarak, nostaljik tasarımları estetikle buluşturan Aviator saat modellerini beğeninize sunuyor.

Nostaljik tasarımları estetik ve dayanıklılıkla buluşturan Aviator saat modellerini Türkiye'ye getiriyor olmaktan Lahora olarak mutluluk duyuyoruz.